fermer
Avec les chefs, Pour les chefs

Plus de créativité,
Plus de
gourmandise,
Plus d'inspiration
en cuisine

Pour mieux correspondre à vos attentes et préférences,
nous construisons
un nouveau site.

Vous avez besoin d’accéder aux informations produits ou contacts ? Cliquez ici

 

Alles weten over Bonduelle Food Service

FR NL
Newsletter

U kunt zich hier aanmelden om op
de hoogte te blijven van het laatste
nieuws van BFS:

Contact met ons in de Benelux

Klik op de kaart voor de gegevens van ons commerciële team.

Limbourg / Limburg

Berry Hoosemans - Culinary Manager BeNeLux, T +31 (0) 6 22 60 64 64, bhoosemans@bonduelle.com

Edwin Timpen - Sales Manager Wholesalers BeNeLux, T +31 (0) 6 51 19 97 90, etimpen@bonduelle.com
Vanessa Micha - Key Account Manager Belux, T +32 473 67 61 52, vmicha@bonduelle.com / Lieslot Declerck: Key-Account Manager Belux, T +32 (0) 47 84 21 765, ldeclerck@bonduelle.com
Yannick Hoorens - Sales Manager Endusers BeNeLux, T +32 (0)47 73 77 479, yhoorens@bonduelle.com
Davy van Impe - Culinary Account Manager Belux, T +32 (0) 475 46 35 66, dvanimpe@bonduelle.com
Riet Bergmans: Sales Support, T +32 (0) 15 27 65 71, rbergmans@bonduelle.com
 
uw inspiratiebron